• Płyn Biobójczy H403 5L

Symbol: 660267
69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Kurier INPOST 16
Kurier GLS 16
Kurier INPOST Pobranie 20
Kurier GLS Pobranie 20
Dostępność Dostępny

Zamówienia telefoniczne 796 668 900

SKONCENTROWANY PŁYN DEZYNFEKUJĄCO - CZYSZCZĄCY

Skutecznie dezynfekuje, czyści, usuwa przykre zapachy, wybiela tkaniny. Produkt przeznaczony do powszechnego użytku, do stosowania również w obszarach medycznych do dezynfekcji i mycia pomieszczeń, powierzchni zmywalnych, toalet, muszli klozetowych, studzienek spustowych,itp.

Sposób użycia:

Stosowanie płynu nie rozcieńczonego:

Muszle klozetowe - należy równomiernie rozprowadzić pod obrzeżem muszli, odczekać 15 min. (można pozostawić na noc) i następnie spłukać wodą.

Studzienki spustowe - wlać płyn, można pozostawić na dłużej, spłukać wodą.

Stosowanie płynu rozcieńczonego: Powierzchnie zmywalne (typu kafelki) - 50ml płynu dodać do 5l wody.

Wybielanie tkanin - 25ml płynu dodać do 5l wody, dokładnie wymieszać i zamoczyć tkaninę na około 45 min., dobrze wypłukać. W przypadku pozostawienia na noc użyć 10ml środka. Duże powierzchnie zmywalne (w szpitalach i innych placówkach opieki zdrowotnej) aby zdezynfekować i wyczyścić duże powierzchnie należy użyć 1 część płynu na 3 części wody. Dokładnie spłukać po 15 minutach.

Ważne wskazówki: Nie stosować do metalizowanych powierzchni oraz emaliowanych i lakierowanych. Nie używać do dezynfekcji naczyń służących do karmienia niemowląt. Nie stosować do wybielania wełny, jedwabiu, kolorowych tkanin syntetycznych - stosować się do zaleceń producenta odzieży. Nie rozlewać na meble, dywany - mogą powstać uszkodzenia, w przypadku wylania się płynu bardzo dokładnie zmyć powierzchnię wodą. Stosować wyłącznie w pomieszczeniach z dobrą wentylacją. Po użyciu bardzo dokładnie umyć ręce. Butelkę przechowywać zawsze zamkniętą w pozycji pionowej. Puste i opłukane opakowania składować razem z innymi opakowaniami w pojemnikach do selektywnej zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3441/08Substancje czynne: podchloryn sodu 40g/l

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie