Doniczka z osłonką Lilia duża

100536

Ocena:
1 opinii

13 szt / wysyłka 24-48 h

od 15 zł [sprawdź ceny]

do 14 dni

Cena: 39,00 zł

Doniczka z osłonką LILIA

 

2 w 1 osłonka i doniczka. Zestaw składa się z dwóch części (doniczkę wkłada się do osłonki). Nowoczesny wzór i kolorystyka sprawią, że idealnie pasuje do każdego wnętrza bądź ogrodu. Wykonana z najlepszych materiałów. Odporna na promienie UV oraz mrozoodporna. Pomiędzy doniczką a osłonką jest przestrzeń, która zapobiega przelaniu i zapewnia wilgotność ziemi.

Doniczka z osłonką LILIA

 

2 w 1 osłonka i doniczka. Zestaw składa się z dwóch części (doniczkę wkłada się do osłonki). Nowoczesny wzór i kolorystyka sprawią, że idealnie pasuje do każdego wnętrza bądź ogrodu. Wykonana z najlepszych materiałów. Odporna na promienie UV oraz mrozoodporna. Pomiędzy doniczką a osłonką jest przestrzeń, która zapobiega przelaniu i zapewnia odpowiednią wilgotność ziemi. Wyjmując doniczkę, osłonkę możemy użyć jako wazon do kwiatów ciętych.

Wyjątkowo trwały i bardzo estetyczny wyrób zadowoli najbardziej wymagających klientów.

 

Wymiary osłonki:
Wysokość: 46,5cm
Średnica: 25cm
Kolor: fioletowy
 
Wymiary doniczki:
Wysokość: 23,5cm
Oceń 
21-08-15

Polecam

Z czystym sumieniem będę polecał zakupy towaru u tego sprzedawcy. Oferowany Towar okazał się wysokiej jakości, dostawa mega szybka. Paczka doszło do mnie na następny dzień. - Rzetelny sklep - BĘDĘ POLECAĆ ZNAJOMYM

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Poduszka + Kubek dla Zakochanych Prezent Walentynki

Poduszka + Kubek dla Zakochanych Prezent Walentynki

Powiązane produkty